Szkolenie WordPress. Tworzenie stron internetowych.

WordPress jest platformą, która pozwala na stworzenie nowoczesnej strony internetowej bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej. Dzięki setkom tysięcy wtyczek pozwala na rozbudowę strony o wymagane przez twórcę funkcjonalności. Dostępność tematów graficznych sprawia, że nasza strona może wyglądać profesjonalnie i podążać za najnowszymi trendami w świecie Internetu.

Dla kogo to szkolenie?

Dla każdego, kto chce utworzyć i zarządzać własną stroną internetową czy blogiem, lub kto chce tworzyć je dla klientów. Szkolenie polecamy również osobom, które zajmują się aktualizacją stron internetowych w firmach, w których pracują. Zapraszamy też tych, którzy chcą się nauczyć czegoś przydatnego i „na czasie”.

Jaki jest efekt ukończenia szkolenia?

Po ukończonym szkoleniu uczestnik będzie wiedział, jak stworzyć i zarządzać profesjonalną stroną internetową lub blogiem. Otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie. Na życzenie uczestnika strona internetowa stworzona przez Niego podczas szkolenia zostanie opublikowana w Internecie, a do certyfikatu zostanie dołączony adres www tej strony – jako potwierdzenie nabytych umiejętności.

Plan szkolenia.

 1. Wprowadzenie – minimum teorii potrzebnej do tworzenia stron
 2. Wybór serwera i instalacja WordPressa
 3. Podstawowa konfiguracja
 4. Motywy – gdzie znaleźć, instalacja i konfiguracja. Najnowsze trendy w technologii stron.
 5. Zasoby Internetu – skąd wziąć materiały, kilka słów o prawach autorskich
 6. Wprowadzanie treści
 7. Gutenberg – nowy edytor w WordPress 5
 8. Widżety
 9. Instalacja i użycie przydatnych rozszerzeń (pluginy)
 10. Rozszerzona konfiguracja WordPressa
 11. Wyszukiwarki, statystyki odwiedzin, pozycjonowanie
 12. Bezpieczeństwo
 13. Certyfikaty SSL
 14. Omówienie kosztów utrzymania strony internetowej

Koszt szkolenia

550 zł – zawiera podatek VAT

lub

500 zł brutto w przypadku wpłaty całej kwoty do dnia 10 marca 2020 r.

Uwaga! Jeżeli przyprowadzisz na kurs drugą osobę to cena dla Was zostanie obniżona do 450 zł

Przebieg szkolenia i sprawy organizacyjne

 • Szkolenie trwa w sumie 16 godzin: 2 dni po 8 godzin zegarowych każdy. W czasie każdego dnia kursu przewidziana jest jedna dłuższa 45 minutowa przerwa oraz 3 przerwy kawowe 5-cio minutowe.
 • Kursant pracuje na własnym laptopie. Nie są wymagane żadne dodatkowe programy poza przeglądarką internetową. System operacyjny dowolny.
 • Szkolenie odbywa się w formie warsztatów, podczas których uczestnicy tworzą własną stronę internetową.
 • Prowadzący po każdym zakończonym temacie udziela pomocy w wykonaniu omówionego elementu oraz odpowiada na pytania.
 • Grupy szkoleniowe liczą od 4 do 10 osób.

Termin kursu

Najbliższe szkolenie odbędzie się w Krakowie w dniach 21 i 22 marca 2020 r w godzinach 9:00 – 17:00, przy ulicy Św. Filipa. 23

 Dodatki do kursu

 • materiały w formie papierowej
 • kawa, herbata, woda oraz owoce i słodki poczęstunek dla uczestników szkolenia

Zapisy:

 • Zapisu na szkolenie można dokonać poprzez wysłanie wiadomości na adres email: biuro@szkoleniacms.pl
 • Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia uczestnictwa, wskazaniem konta do przelewu zaliczki i udzielenie wszelkich informacji.
 • Za ostateczne potwierdzenie uczestnictwa uznajemy zapłatę zaliczki w wysokości 120 zł.
 • Pozostałą opłatę należy uiścić przelewem przed rozpoczęciem szkolenia lub gotówką w pierwszym dniu szkolenia.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia na tydzień przed jego rozpoczęciem, jeżeli nie będzie chętnych minimum 4 osób. W takim przypadku organizator zwraca wszystkie wpłacone środki do 3 dni roboczych.
 • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: +48 696 099 689.

PROMOCJA!!!

 • W przypadku wpłaty całej kwoty za szkolenie do dnia 10-ego marca włącznie obowiązuje zniżka 50 zł brutto na szkolenie. W takim przypadku koszt szkolenia wynosi 500 zł brutto.
 • Jeżeli przyprowadzisz na kurs drugą osobę to cena dla Was zostanie obniżona do 450 zł.

Zobacz również

Szkolenie WordPress w pigułce. Tworzenie stron internetowych.

WordPress jest platformą, która pozwala na stworzenie nowoczesnej strony internetowej bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej. Dzięki setkom tysięcy wtyczek pozwala na rozbudowę strony o wymagane przez twórcę funkcjonalności. Dostępność tematów graficznych sprawia, że nasza strona może wyglądać profesjonalnie i podążać za najnowszymi trendami w świecie Internetu. Dla kogo to szkolenie? Dla każdego, kto chce utworzyć i […]

Szkolenie Prestashop. Tworzenie sklepów internetowych.

Szkolenie Prestashop. Tworzenie sklepów internetowych.

Prestashop jest darmowym oprogramowaniem pozwalającym na stworzenie własnego sklepu internetowego i sprzedaż produktów. Popularność tego rozwiązania sprawia, że można łatwo go zintegrować z systemami płatności online czy firmami kurierskimi. Dzięki dostępności szablonów i rozszerzeń możemy dostosować sklep do własnych oczekiwań. Dla kogo to szkolenie? Dla każdego, kto chce utworzyć własny sklep internetowy i handlować w […]

Szkolenie WordPress dla programistów

Dla kogo to szkolenie? Szkolenie WordPress zaawansowany skierowane jest do programistów PHP i frontend developerów. Polecamy je szczególnie osobom, które chcą wykorzystać tę platformę do budowania profesjonalnych, zaawansowanych stron i aplikacji internetowych. Jaki jest efekt ukończenia szkolenia? Po ukończonym szkoleniu uczestnik będzie wiedział jak budować własne szablony od podstaw, rozbudować panel administracyjny, rozszerzyć w dowolny sposób funkcjonalność. […]

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej informacji

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zamknij