Szkolenie Prestashop. Tworzenie sklepów internetowych.

Szkolenie Prestashop

Prestashop jest darmowym oprogramowaniem pozwalającym na stworzenie własnego sklepu internetowego i sprzedaż produktów. Kompromis pomiędzy szeroką funkcjonalnością, prostotą obsługi, a wymaganiami serwerowymi sprawia, że jest to bardzo popularne rozwiązanie. Prestashop posiada wiele wtyczek rozszerzających jego możliwości.

Bazując na doświadczeniu w budowie sklepów z użyciem tego oprogramowania przygotowaliśmy szkolenie: Szkolenie Prestashop. Tworzenie sklepów internetowych.

Zobacz również

Szkolenie WooCommerce

WooCommerce jest obecnie najbardziej popularnym na świecie rozwiązaniem do tworzenia sklepów internetowych. Jest oparty  o WordPress i dostarczany w formie wtyczki, dzięki czemu łatwo można go zintegrować ze stroną internetową i dostosowywać do własnych potrzeb. WooCommerce posiada świetne wsparcie społeczności, również w Polsce. Dostępne są do niego rozszerzenia do integracji z firmami kurierskimi, bramkami płatności, […]

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej informacji

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zamknij